Prestiżowa nagroda CIS dla Joanny Rączaszek-Leonardi

Serdecznie gratulujemy dr hab. Joannie Rączaszek-Leonardi, która otrzymała prestiżową nagrodę przyznawaną przez organizację The Computational Intelligence Society (CIS) (http://cis.ieee.org/), zrzeszającą badaczy, praktyków i studentów z całego świata, poszukujacych rozwiązań ważnych problemów w „lekcjach  natury” (nature inspired problem-solving). To niezwykle nowatorskie podejście do nauki i technologii, łączące między innymi wiedzę biologiczną, inżynierską, informatyczną.

Nagroda przyznawana jest autorom wybitnych artykułów naukowych, nawiązujących do tej tematyki. Dr hab. Joanna Rączaszek –Leonardi została nagrodzona jako współautorka publikacji “Young Children’s Dialogical Actions: The Beginnings of Purposeful Intersubjectivity”. Artykuł powstał we współpracy z Iris Nomikou z Portsmouth University i Kathariną J. Rohlfing z Paderborn University.

Ogromnie cieszymy się z tego sukcesu i dziękujemy!

ieee-cis-awardimg-20160922-wa0003

Data publikacji: 27 września 2016