Wykłady z 3.10.2016 – online

Szanowni Państwo!
W związku z liczną absencją studentek i studentów na wykładach obligatoryjnych w dniu 3.10, („Czarny Poniedziałek”) prowadzący zajęcia zgodzili się, aby ich zajęcia zostały nagrane, żeby ułatwić Państwu zapoznanie się z omawianą treścią.

Udostępniliśmy następujące wykłady:
dr hab. Michał Bilewicz, prof. UW – Psychologia społeczna – wykład obligatoryjny dla III roku
dr hab. Przemysław Tomalski – Psychologia rozwoju człowieka – wykład obligatoryjny dla II roku
dr Kamil Imbir – Psychologia emocji i motywacji – wykład obligatoryjny dla II roku
dr hab. Adam Tarnowski – Metodologia badań psychologicznych – wykład obligatoryjny dla I roku
Nagrania zostały przetworzone przez Ośrodek Komputerowy, a następnie umieszczone w internecie. Prowadzący zajęcia przekażą odpowiednie linki zainteresowanym studentom. Dobrego oglądania!

Data publikacji: 11 października 2016