Instrukcja zapisów na fakultety dla studentów I roku.

Po zalogowaniu do USOSWeba (usosweb.uw.edu.pl) wybieramy zakładkę – „Dla studentów” a następnie klikamy przycisk „Rejestracja”. Wybieramy rejestrację: „2500-PL-2016L-FA”, klikamy „pokaż przedmioty związane z tą rejestracją”.

W celu rejestracji na przedmiot klikamy na ikonę koszyka z zieloną strzałką skierowaną do środka.

W I serii I tury studenci mają możliwość samodzielnego wyrejestrowania z zajęć poprzez kliknięcie na ikonę koszyka z czerwoną strzałką.

W każdej kolejnej serii, z uwagi na selekcję zapisów, wyrejestrowanie możliwe jest jedynie w trakcie trwania danego etapu zapisów, tj. serii, w której nastąpiła rejestracja. W celu wyrejestrowania należy przesłać mail na adres usosweb@psych.uw.edu.pl (ze skrzynki w domenie UW, z numerem indeksu lub PESEL)z tytułem zajęć. Po zakończeniu serii zapisów, w której student zarejestrował się na zajęcia wyrejestrowanie nie będzie możliwe.

Po każdej serii rejestracji następuje selekcja, w trakcie której wykładowca, na podstawie przyjętych przez siebie kryteriów, ususwa z grupy dowolną liczbę studentów.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Pańśtwa dyspozycji.

Data publikacji: 29 listopada 2016