Bezpłatny program seminaryjno-warsztatowy: Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych

Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego
Fundacja Praesterno
zapraszają do udziału w programie seminaryjno-warsztatowym pod nazwą
„Profilaktyka i terapia uzależnień behawioralnych” – edycja X

Program współfinansowany z Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych będących w dyspozycji Ministra Zdrowia.

Uczestnictwo jest bezpłatne i poświadczone certyfikatem.

Celem 48-godzinnego programu jest zapoznanie uczestników z jak najszerszym spektrum zagadnień z obszaru profilaktyki i terapii uzależnień behawioralnych, co umożliwi im kompetentne postępowanie w przyszłej pracy zawodowej z klientami/pacjentami z problemem należącym do tej kategorii oraz – jeśli problematyka zainteresuje uczestników szkolenia – świadome podjęcie decyzji o wyborze specjalizacji w obszarze uzależnień behawioralnych i pogłębianie wiedzy i umiejętności w tym zakresie w dalszej edukacji.

DLA KOGO?
Program jest skierowany do studentów III, IV i V roku i młodych absolwentów studiów uczelni/wydziałów psychologicznych i pedagogicznych, Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji UW oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

KIEDY?

• grupa sobotnia:
    11 i 25 marca 2017 r., 8 i 22 kwietnia 2017 r., 06 i 20 maja 2017 r.
  • grupa niedzielna:
    12 i 26 marca 2017 r., 9 i 23 kwietnia 2017 r., 07 i 21 maja 2017 r.
  • na Wydziale Psychologii UW, ul. Stawki 5/7, w godzinach od 9:00 do 15:15.

Szczegółowe informacje i zapisy on-line na stronie: www.praesterno.pl

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Data publikacji: 24 lutego 2017