Coaching Akademicki dla osób piszących prace dyplomowe

Biuro Karier UW zaprasza na Coaching Akademicki, podczas którego pod pod opieką osoby prowadzącej razem z innymi uczestnikami będzie możliwość przedyskutowania następujących kwestii:
• identyfikowanie swoich trudności i sposobów radzenia sobie z nimi,
• identyfikowanie swoich mocnych strony i sposobów jeszcze lepszego ich wykorzystania,
• określanie swoich celów i możliwości ich osiągania,
• motywacja do wysiłku, jak również do odpoczynku.

Zajęcia prowadzone są przez Wojciecha Lasotę – trenera, konsultanta, facylitatora i stałego współpracownika Biura ds. Wspomagania Rozwoju UW oraz współprowadzone przez Sylwię Barbachowską – studentkę Wydziału Psychologii UW, członkinię Studenckiego Koła Naukowego Psychoterapii „Dialog” oraz redaktorkę Działu Kultura magazynu psychologicznego „Tu i teraz”

Udział jest bezpłatny.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://portal.uw.edu.pl/web/biuro-karier/coaching-akademicki

Data publikacji: 09 marca 2017