Zgłaszanie propozycji kursów na I trymestr 2017/2018 UOUW

Uniwersytet Otwarty UW jest pierwszym i największym uniwersytetem otwartym w Polsce. Oferowane przez UOUW kursy oparte są na autorskich programach przygotowywanych przez pracowników, doktorantów i emerytowanych pracowników UW.

Zapraszamy do zgłaszania propozycji kursów na I trymestr roku akademickiego 2017/2018.

Jest to świetna okazja do przekazania swojej pasji wszystkim chętnym, niezależnie od wykształcenia, wieku i poglądów. Od naszych Wykładowców wiemy, że jest to praca pozwalająca na nowo poznać swój obszar zainteresowań, przy wdzięcznej współpracy z zainteresowanymi Słuchaczami.

W celu zgłoszenia kursu w ramach Uniwersytetu Otwartego Uniwersytetu Warszawskiego należy wejść na stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl, utworzyć konto wykładowcy oraz przesłać propozycję zajęć. Następnie wydrukowane zgłoszenie z wymaganymi podpisami i pieczęciami dostarczyć do biura Uniwersytetu Otwartego UW (ul. Krakowskie Przedmieście 24, pokój 13). Szczegółowe informacje dotyczące zgłaszania programów kursów znajdują się w załączniku.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 12 czerwca 2017 roku. Rada UOUW rozpatrywać będzie tylko te programy, które zostały przesłane przez stronę wykladowca.uo.uw.edu.pl, a następnie złożone w biurze UOUW w formie wydruków, spełniających wymogi formalne.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Sekcją ds. Wykładowców oraz do Punktu Konsultacyjnego:

Katarzyna Iwanik: katarzyna.iwanik@uo.uw.edu.pl, tel. 552 15 27.

Data publikacji: 26 kwietnia 2017