Odeszła dr Małgorzata Jacuńska

Szanowni Państwo,
3-go maja 2017 roku zmarła dr Małgorzata Jacuńska – długoletni pracownik Instytutu, a potem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.
Dr Jacuńska zajmowała się badaniami z zakresu psychologii rozwojowej. Należała do zespołu prof. Marii Żebrowskiej, pod opieka której obroniła prace doktorska w roku 1974. Następnie współpracowała z dr Zofią Babską, doc. Markiem Pilkiewiczem i prof. Antoniną Gurycką w Katedrze Psychologii Rozwojowej oraz Katedrze Psychologii Wychowawczej.
Pogrzeb dr Małgorzaty Jacuńskiej odbędzie się 12 maja (piątek) na Cmentarzu Powązkowskim. Msza św w kościele św. Karola Boromeusza (na Powązkach) rozpocznie się o godzinie 10.
Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia i serdecznego wsparcia
Dziekan i społeczność Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego

Data publikacji: 10 maja 2017