Doktoranci i pracownicy naukowi Wydziału Psychologii UW nagrodzeni grantami NCN

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że 15 maja 2017 r. doktoranci i pracownicy naukowi Wydziału Psychologii UW otrzymali finansowanie z Narodowego Centrum Nauki.

Grantem OPUS zostali nagrodzeni:

dr hab. Przemysław Tomalski na realizację projektu „Rozwój korowych mechanizmów percepcji mowy wizualnej i audiowizualnej u niemowląt: rola konfiguracyjnej percepcji twarzy”,

dr hab. Marcin Zajenkowski na realizację projektu „Gniew i poznanie. Poszukiwanie związków i mechanizmów w badaniach psychometrycznych i eksperymentalnych”

dr Hubert Suszek na realizację projektu „Wielorakie Ja a otwartość na doświadczenie”

Dr Marcin Rzeszutek otrzymał grant SONATA na realizację projektu „Dobrostan psychologiczny osób zakażonych wirusem HIV w perspektywie temporalnej: makro- i mikrodynamika zmian”.

Natomiast PRELUDIUM otrzymali:

mgr Natalia Banasik (tytuł projektu: Język figuratywny w mowie skierowanej do dzieci na przykładzie wypowiedzi ironicznych – analiza korpusów Child Language Data Exchange System),

mgr Paweł Motyka (tytuł projektu: Sensomotoryczne uwarunkowania dynamiki świadomości percepcyjnej),

mgr Joanna Witowska (tytuł projektu: Perspektywa czasowa i funkcjonowanie poznawcze: rola funkcji wykonawczych oraz treningu perspektyw czasowych w rozwoju zrównoważonej perspektywy czasowej).

Data publikacji: 16 maja 2017