Forum Marketingu Zintegrowanego
11 października 2017

Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego objął patronatem Forum Marketingu Zintegrowanego organizowane po raz 9. przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Tegoroczna edycja FMZ odbędzie się w dniach 17-18 października w kinie Cinema City – Galeria Mokotów, pod hasłem „Marketerze, czy nadążasz?”.

Forum Marketingu Zintegrowanego to dwudniowa konferencja dedykowana dla osób związanych z marketingiem i światem reklamy. Pierwszy dzień to prezentacja najlepszych case studies marketingu 360, realizowanych w ostatnich miesiącach. To 12 wyjątkowych kampanii B2C i B2B, które zdobywały nagrody w branżowych konkursach, wykorzystywały innowacyjne rozwiązania i skutecznie działały. Uczestnicy tegorocznej edycji Forum będą mieli okazję poznać tajemnice sukcesu kampanii takich marek jak: IKEA, ING Bank Śląski, Mazda, Hochland, ROCKWOOL, Mastercard, Asus, NIVEA, nc + i wielu innych.

Drugiego dnia, uznani eksperci (nie tylko z branży marketingowej) będą inspirować i motywować marketerów do dalszego działania. Na Forum Marketingu Zintegrowanego pojawią się wybitne osobowości  – Jacek Kotarbiński oraz prof. Dominika Maison, Dziekan Wydziału Psychologii. Prof. Maison opowie o roli procesów nieświadomych w zachowaniach konsumentów. Uczestnicy Forum, oprócz zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu marketingu, będą mogli rozwijać swoje miękkie umiejętności, przydatne w życiu zawodowym oraz prywatnym. Ewa Turek odpowie na pytanie “jak prezentować w stylu TED?”, a Anna Flis przybliży temat “Authentic Leadership Development”.

Hasłem tegorocznej edycji Forum jest „Marketerze, czy nadążasz?”. Tytuł ten odnosi się do coraz większej ilości danych, narzędzi i rozwiązań, będącymi obecnie do dyspozycji marketerów, którymi muszą umieć skutecznie się posługiwać. Forum ma być platformą wymiany wiedzy i doświadczeń, dzięki której działania prowadzone przez marketerów mogą być realizowane w sposób skuteczny i zintegrowany.

Forum Marketingu Zintegrowanego jest corocznym spotkaniem branżowym o charakterze konferencyjnym organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Organizacja kolejnej, dziewiątej już edycji tego wydarzenia wynika z konsekwencji SMB, jako stowarzyszenia branżowego, w realizacji celów statutowych (integracja, edukacja rynku, promocja najlepszych standardów działania).

Bilety na Forum Marketingu Zintegrowanego: http://polskimarketing.pl