Wydział w mediach

„Co nam przyniósł rok 2016, a co przyniesie 2017? Branża social media podsumowuje” – wywiad z dr Janem Zającem dla portalu publicrelations.pl

„Co Polacy mają w głowach na temat aborcji i skąd im się to bierze? Drastyczne wystawy zmieniają przekonania.” – wywiad z dr hab. Michałem Bilewiczem, prof. UW i mgr Marią Babińską w Gazecie Wyborczej.

„Człowiek potrafi się zmienić” – wywiad na 25-lecie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej z dr hab. Michałem Bilewiczem, prof. UW

„Węch to przeżytek czy zmysł niedoceniony?” –  wywiad z prof. dr hab. Ewą Czerniawską w RDC.

„Traumy przodków: Lepiej dziedziczyć blizny niż rany” –  wywiad z Profesor Katarzyną Schier w Wysokich Obcasach.

„To nie jest wojna cywilizacji, tylko wojna prymitywnej agresji z cywilizacją” – wywiad z Profesorem Mirosławem Koftą, Gazeta Wyborcza.

„Wampir emocjonalny przy nas” – wywiad z Profesor Katarzyną Schier w Charakterach.

„Prawo Kalego pod każdą strzechą. Jak wyhodowaliśmy w sobie podwójne standardy” – wywiad z dr Mikołajem Winiewskim w Dzienniku.pl.

„Mniej krzykliwe „ja”: uciszyć kociokwik w głowie” – wywiad z dr Pawłem Holasem w Wysokich Obcasach.

„Tajemnice BabyLabu – pierwszego w Polsce laboratorium badania rozwoju poznawczego małych dzieci”o laboratorium Baby Lab na innpoland.pl

O liście przeciwko dzieleniu Polaków wysłanym przez psychologów do prezydenta i premier – Profesor Mirosław Kofta w Temacie Dnia Gazety Wyborczej.

Gdy starsze dziecko ma autyzm, zbadaj też młodsze” o laboratorium Baby Lab na portalu niepelnosprawni.pl

„Co mamy w genach” – wywiad z prof. Włodzimierzem Oniszczenko na łamach Polityki